Takip Edin

Genel

Şehitlere Hakaret Eden Nur Yerlitaş, Türk Halkının Karşısına Çıkacak

Serkan Kaya ‘Kara Gözlüm’ adlı şarkısının klibinden Nur Yerlitaş’ı oynatmıştı ancak Yerlitaş’ın şehitler hakkındaki sözleri tepki alınca klip çöpe atıldı. Kaya, 80 bin TL daha harcayarak klibin yenisi çekti.

“DAHA NE KADAR KULLANACAKSINIZ BENİ?”

Çıkan haberlerin ardından Nur Yerlitaş sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından basın toplantısı düzenleyeceğini açıklayarak şu ifadeleri kullandı: “Daha ne kadar kullanacaksınız beni? Basın toplantısında görüşürüz melekler… Yeter artık benim önceliğimde klip konusu yok… Hele beni takipten çıkaranlara sitemim de yok! Kaleminizi ADAM gibi kullanın. Artık söz Serkan Kaya da… Doğruyu o anlatsın.”

ÜNLÜ İSİMLER TAKİPTEN ÇIKARMIŞTI

Demet Akalın ve Fatih Ürek’in de aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim Nur Yerlitaş’ı takibi bırakmıştı.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Soğuğa Aldırmayan Didem Soydan, Dekolte Kıyafetiyle Gece Gezmesine Çıktı

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLADI

Mitte adlı mekana gelen Soydan, soğuk havaya rağmen giydiği cesur kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekti. Kısa bir süreliğine İstanbul’a geldiğini söyleyen Soydan, birkaç gün sonra Almanya’ya gideceğini belirtti.

KÜRKÜ SAHTEYMİŞ

Aynı zamanda iyi bir hayvan hakları savunucusu olduğu bilinen mankenin üzerindeki kürkün sahte olduğu öğrenildi.

Devamını oku

Genel

Arka Sokaklar’ın Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde flakka içen Ali’yi aramak için kollar sıvanıyor.

Aİ KAYIPLARA KARIŞIYOR

Arka Sokaklar’ın son bölümünde zombi hapı olarak bilinen flakka adlı uyuşturucunun insan üzerindeki etkisi işlendi. Flakka alan Ali komiser, kayıplara karışınca Rıza Baba’nın kızı Pınar kahroluyor. Pınar, tüm ekibe “Ali’yi bulun” diye yalvarıyor.

Devamını oku

Genel

Hadise’nin Göbek Dekoltesinde Soner Sarıkabadayı’nın Silueti Belirdi

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’de düzenlenen 2017 İngiliz Moda Ödüllerine tek Türk olarak katılan Hadise’nin giydiği kıyafet çok konuşulmuştu.

SONER SARIKABADAYI SİLUETİ BELİRDİ

Dünya yıldızlarıyla aynı gecede boy gösteren güzel şarkıcının, bu özel davette giydiği transparan elbisede beliren Soner Sarıkabadayı silueti ise dikkatlerden kaçmadı.

“HADİSE’NİN GÖBEĞİNDE SONER’İN NE İŞİ VAR?”

Nedret Taciroğlu’nun imzasını taşıyan elbisenin karın kısmındaki dekoltede beliren Soner Sarıkabadayı silueti, sosyal medyada gündem olmaya başladı. Hadise’nin fotoğrafını paylaşanlar altına “Hadise’nin göbeğinde Soner Sarıkabadayı’nın ne işi var?” şeklinde yorumlar yaptı.

Devamını oku

Popüler Başlıklar